Pazartesi - Cumartesi / 09:00-18:00

Çevre Yönetim Sistemleri

Çevre Yönetim Sistemleri

Çevre Yönetim Sistemleri

Her alanda faaliyet gösteren işletmelerimiz günümüz şartlarında maliyetlerini azaltarak rekabet edebilmek hem de müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun mal ve hizmet üretimini gerçekleştirerek tercih edilebilir olmak için ISO standart serilerini uygulama yoluna gitmektedir.

Çünkü ürün ve hizmetlerini gerçekleştirirken çevreyi, iş sağlığını ve güvenliğini, ürün kalitesini koruduğunu tüm müşterilerine belgelemeli, diğer taraftan da rekabet edebilmek adına hem daha az maliyetle hem de daha verimli üretim yapabilmelidir.

Bu noktada ISO standart serileri kuruluşlara katkı sağlamaktadır.

Özellikle ISO 14001 Çevre Yönetim Sisteminin alt yapısı oluşturulurken firma olarak katkı sağlayabilecek tecrübeye sahibiz. Belgelendirme firmasıyla da uzunca süredir çalışmamız sebebiyle uyum ve koordinasyon olarakta uyum sağlamış olmak sürecin hızlı ilerlemesine de katkı sağlamaktadır. ISO 14001 belgesine sahip, çevre danışmanlık hizmeti alan firmalarımıza sürekli olarakta mevzuatın takibi, sorumluluklar, risk değerlendirme tablolarının güncellenmesi, vb konularda da desteğimiz sürmektedir.

Merhaba, bizimle whatsapp'tan iletişime geçebilir sorularınıza anlık cevaplar alabilirsiniz...

Bize Whatsapp'tan yazın...