Pazartesi - Cumartesi / 09:00-18:00

Kurumsal

10. yılımızda 100'ün üzerinde şirkete hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin %99'unun çevre izin ve lisanslarını almalarını sağladık.

Avrupa Birliği’ne uyum süreci paralelinde Türkiye’de Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği bilinci giderek önem kazanmakta çevrenin ve çalışanın korunması için işletmelerin yükümlülükleri artmaktadır. Sanayileşmenin arttığı bugünlerde doğal kaynaklarımızın korunması, su, hava ve toprak kirliliğinin azaltılması ile daha yaşanabilir alanların gelecek nesillere bırakılması için hep birlikte üzerimize düşen görevlerimizi yapmamız gerekmektedir.

Fakat, özellikle çevre danışmanlık hizmetini, sadece mevzuat şartlarını sağlamak olsun diye düşük ücretlere almaya çalışan değerli sanayicilerimizin, son zamanlarda sıkça yapılan denetimler sonucu mevzuat şartlarını yerine getirmediğini , doğru yönlendirilmedikleri için oldukça yüksek çevre cezaları ödedikleri haberlerini duymaktayız.

Zen Çevre ve İş Güvenliği Danışmanlık;

Çevre Bakanlığı’ndan ”Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmelik kapsamında 1201 nolu belge ile yetkilendirilerek çevre danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. 2011 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız, müşteri portföyünü giderek artıran, her sektöre hitap edebilen, her geçen gün profesyonelce hareket etmeye çalışan, her geçen gün kendini yenileyen bir firma haline gelmiştir. İş sağlığı ve güvenliği ile tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı alanında ilgili belgelere sahip olmasına rağmen faaliyet göstermemekte sadece çevre danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bünyesinde 7 çevre mühendisi ile Sakarya merkezli olarak tüm Türkiye 'de hizmet verebilecek kapasiteye ulaşmıştır.

Hizmet verdiğimiz firmaları dikkate aldığımızda Hastaneler, Madenler, Hazır Beton üretim tesisleri, Otomotiv Yan Sanayi, Demiryolu Yan Sanayi, Döküm Sanayi, Galvaniz Kaplama Tesisleri, Geri Kazanım tesisleri, Cam Sanayi, Tekstil Sanayi, Tavuk Besihaneleri ve Kesimhaneleri, Plastik Sanayi, Kimyasal Üretim Tesisleri, Elektrik Malzemeleri Üretimi, Süt İşleme Tesisleri, Su Dolum tesisleri, Mobilya Sanayi, Metal Sanayinde faaliyet gösteren alanlarda uzun yıllardır yapılan danışmanlık hizmetleri ile tecrübe kazanmış bir danışman firma haline gelmiştir.

Danışmanlık hizmeti yaparken ihtiyaç duyulabilecek bir çok konuda da, kaliteli, güvenilir çözüm ortakları edinmiş, hiçbir ticari kazanç sağlamadan hizmet alma yolunu tercih etmiştir.

300 +
Teklif Verdik!
30 +
Proje Bazlı Müşteri Portföyü
80 +
Sektörel Müşteri Portföyü

Ekibimiz

İşimizi seviyoruz, kaliteli bir hizmet almanız için çalışıyoruz...
Umut Mutlu Şeker

Umut Mutlu Şeker

Environmental Engineer
Ekrem Demircioğlu

Ekrem Demircioğlu

Environmental Engineer
Gökçe Güngör

Gökçe Güngör

Environmental Engineer
Semiha Metin

Semiha Metin

Environmental Engineer
Sevil Okul

Sevil Okul

Environmental Engineer
Çiğdem Durgut

Çiğdem Durgut

Environmental Engineer

Yetkinliklerimiz

Her birimiz işimizi severek ve geleceğe yönelik düşünerek yapıyoruz.
Çevre Danışmanlığı
Mühendislik Hizmetleri
Atık Yönetimi
Yönetim Sistemleri
Çevre ve ISG Ölçümleri
Ürün İmhası
Ruhsat ve İzinler
OSB ve Küçük Sanayi Sitesi Kurulumu

Hizmetlerimiz ile ilgili teklif talebinde bulunabilirsiniz!

Merhaba, bizimle whatsapp'tan iletişime geçebilir sorularınıza anlık cevaplar alabilirsiniz...

Bize Whatsapp'tan yazın...